GRA EDUKACYJNA

WSPOMAGAJĄCA ROZWÓJ MOWY

O GRZE

LogoKROKO to sympatyczny krokodyl, który tylko czeka na smakowite kąski jakim są powtarzane przez dziecko słowa. Jeśli potrzebujesz wsparcia w rozumieniu: zamiast wypowiadania dziecko może wskazywać, podawać dane elementy.

Jeśli opanowaliście pierwsze słowa, nadszedł czas na pierwsze zdania! Wykorzystaj do tego trzy kolorowe plansze, za pomocą których możesz tworzyć dwu i trzyelementowe zdania!

Pomoc wspierająca naukę pierwszych słów i zdań składa się z 33 kart z rzeczownikami i czasownikami, pudełka krokodyla, trzech kolorowych plansz do tworzenia zdań oraz instrukcji. W instrukcji znajdziesz dwa warianty ćwiczeń, jednak możliwości masz nieograniczone!
Pamiętaj, by korzystać z tej pomocy pod opieką dorosłych. Terapia i nauka nigdy nie były tak przyjemne!

69zł

Zmotywuj pacjenta/dziecko, naucz go pierwszych słów, zdań i rozbuduj słownictwo korzystając z kreatywnych pomysłów ! Przed Tobą niesamowicie kreatywny webinar, na którym podam Ci konkretne POMYSŁY na atrakcyjną terapie dzieci z opóźnionym rozwojem mowy i nie tylko, które możesz wdrożyć od razu! Dowiesz się jak zmotywować do ćwiczeń swojego pacjenta/dziecko, ale także jak kreatywnie wspierać rozwój pierwszych słów, pierwszych zdań oraz jak dalej rozbudowywać słownictwo Twojego pacjenta/dziecka! Webinar jest już nagrany, dzięki czemu otrzymujesz do niego dostęp od razu po zaksięgowaniu!

99zł

galeria

GRA EDUKACYJNA

gra wspomagająca rozwój mowy Twojego dziecka

INSTAGRAM

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.
Error: No posts found.